Anasayfa > Kurumsal > Zafer Kalkınma Ajansı

T.C ZAFER KALLINMA AJANSINA SUNMUŞ OLDUĞUMUZ PROJEMİZİN AMACI VE EKİPMAN LİSTEMİZ

Şirketimiz 19 Aralık 2007 yılında 20 yıllık bir tecrübe birikimi ile kurulmuştur. Bu tecrübenin bize verdiği öz güvenle müşteri çıkarlarını ön planda tutarak fizibıl proje ve yatırımlar yapmayı ilke edinmiş bir proje taahhüt ve imalat firmasıdır. Bu paralelde 12 Mayıs 2010 tarihinde Afyon OSB’de üretime başlamış olup üretim sahasını geliştirerek halen imalata devam etmektedir. Ürettiğimiz ürünler; Ön İzolasyonlu Jeotermal Boru, Ek Parçalar ve Vanalar (140°C’ye kadar), Çift İzolasyonlu Jeotermal Boru, Ek Parçalar ve Vanalar (140°C üstü), Ön İzolasyonlu PPR Boru ve Ek Parçalardır.Ürettiğimiz ürünlerde servis borusu projeye göre değişiklik göstermektedir.Tesisimizde her türlü boru TSEN 253 ,TSEN 448,TSEN 488 standartlarına göre izolasyonu yapılmaktadır. Ürünlerimizi ülkemiz genelinde gelen talebe göre satmaktayız.


Ø75-Ø280 HDPE EKSTRÜDER(Z.K.A.P.KAPSAMI) 

 

 Günümüz ticaret hayatında artan rekabet ortamına bağlı olarak firmamızın üretim kapasitesini, ürün çeşitliliğini ve ürün kalitesini arttırmaya ihtiyacı vardır. Sahip olduğumuz makine-ekipmanlar ve üretim alt yapısı ile birlikte belirli bir iş hacmine sahip olabiliyoruz . Projemiz kapsamında aldığımız 2 adet  ekstruder(75-280 ve 315-630mm) ve diğer ekipmanlar ile firmamızın üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini arttırmıştır.Ayrıca firmamız laboratuvar ekipmanları ile standartların  ön gördüğü sürdürülebilir kalite açısından her türlü testleri yapacak duruma gelmiştir. Yaptığımız bu yatırımla müşterilerimize, mevcut ve yeni ürünlerimizi standartların öngördüğü maksimum kalite ve minimum maliyet ile sunmuş olacağız. Böylece firmamız daha güvenilir, sürekli gelişen, karlılığı arttıran yeni ürünler için ar-ge çalışmaları yapan bir firma durumuna gelecektir. Bu yatırımlar sadece firmamıza yarar sağlamayacak. Firmamızla birlikte müşterilerimiz istedikleri ürünlere, daha uygun fiyatlarda ulaşabileceklerdir. Ayrıca, makine-ekipman ve hammadde tedarikçilerimizin ekonomik kazanımlarını ve iş hacimlerini arttırmış olacağız. 
Ø
315- Ø 630  A   KADAR PE KILIF BORUSU ÜRETİM HATTI

İMALATINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ ÖN İZOLASYONLU JEOTERMAL BORU İÇİN GEREKLİ OLAN PE KILIF BORUSUNU 75MM-630MM ÇAPA KADAR İMALATINI YAPMAKİÇİN ALINMIŞTIR.

Kalkınma Ajansı ile yürüttüğümüz proje kapsamında;
Genel hedefimiz; Bölgemizin sosyo-ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak. Bölgemizde üretim kapasitesinin, ürün çeşitliliğinin artmasını sağlayarak sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmek. Bölgemizde istihdam olanakları yaratmak ve işsizlik oranının düşmesine katkıda bulunmak.

Özel hedefimiz;
Firmamızın üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmak. Firmamızın ürün kalitesini arttırmak ve dışa bağımlılığını azaltmak. Firmamızın rekabet gücünü arttırmak. Firmamızın üretim alt yapısını kuvvetlendirmek. Firmamızın rekabet gücünü artırmak. Firmamızın ekonomik kazanımlarını arttırmak. Firmamızda istihdam olanakları yaratmak.
 
  
 LABORATUVAR TEST EKİPMANLARI

-        20-280mm Boru Test Kapama Başlıkları
-        Set Bağlantı Elemanları ve Çabuk Kaplinler
-        Örnek Yapma Makinası(Kollu Pres+CNC)
-        Notch Örnek Yapma Makinesi
-        MFI-Eriyik Akış Tayini
-        Balans-Yoğunluk Ölçümü
-        Mikroskop Karbon Siyahı Dispersiyonu Kameralı Bilgisayar Üzerinden Görüntülü
-        Isıtma Fırını
-        Calipers
-        Bilgisayar

 HİDROSTATİK İÇ BASINÇ TEST CİHAZI 5 HATLI –SICAK VE SOĞUK PASLANMAZ TEST TANKI 
 

        

 
Labratuvar Bölümü
 

  


 Labratuvar Bölümü
 

T.C KALKINMA BAKANLIĞINA VE T.C ZAFER KALKINMA AJANSINA PROJEMİZE YAPMIŞ OLDUĞUKATKILARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ


  Labratuvar Bölümü
 
 Labratuvar Bölümü
  

< Kurumsal